VAKKENOVERZICHT

Hieronder vind je een overzicht van de vakken met de opleidingscoördinatoren en de instituutscoördinatoren.

Vakkenoverzicht

Vak Opleidingscoördinatoren ILS-HAN
(2e graads)
Radboud Docenten Academie
(1e graads)
Nederlands Marianne Stienen
Marianne.Stienen@han.nl

Erik Blankesteijn
E.Blankesteijn@docentenacademie.ru.nl
Maria van der Aalsvoort
m.vanderaalsvoort@docentenacademie.ru.nl

Engels 

Gedy van den Belt
Gedy.vandenBelt@han.nl
 
Louise Taylor-Plomp
i.taylor@docentenacademie.ru.nl
 
Duits

Jacqueline Gerrits
Jacqueline.Gerrits@han.nl
 

Hermine de Knijff
h.deknijff@docentenacademie.ru.nl
 
Frans Mireille van der Elst
Mireille.vanderElst@han.nl 
 
Astrid Eelkema
a.eelkema@docentenacademie.ru.nl
 
Geschiedenis Koen Henskens
Koen.Henskens@han.nl 
 

Arnoud Aardema
A.Aardema@docentenacademie.ru.nl
Harry Havekes
h.havekes@docentenacademie.ru.nl

Kunstgeschiedenis n.v.t. Harry Havekes
h.havekes@docentenacademie.ru.nl
 
Aardrijkskunde Kim Trouwborst
Kim.Trouwborst@han.nl
 
Fer Hooghuis
f.hooghuis@docentenacademie.ru.nl
 
Economie Marijke Zuidhof
Marijke.Zuidhof@han.nl
 
Quincy Elvira
q.elvira@docentenacademie.ru.nl
Jean Baggen
J.Baggen@docentenacademie.ru.nl 
Wiskunde Jos Slapak
Jos.Slapak@han.nl
 
Saskia van Boven
S.vanBoven@docentenacademie.ru.nl
 
Biologie Marnix van Meer 
Marnix.vanMeer@han.nl
Ingeborg van der Neut
i.vanderneut@docentenacademie.ru.nl
Arjan Schoonhoven
A.Schoonhoven@docentenacademie.ru.nl
 
Natuurkunde Jacques de Goede
Jacques.deGoede@han.nl
 
Jan van Riswick
J.vanriswick@docentenacademie.ru.nl
 
Scheikunde Jacques de Goede
Jacques.deGoede@han.nl
 
Ger Hermsen
G.Hermsen@docentenacademie.ru.nl
 

Zorg en Welzijn
(VDO)

Godelieve Huijbregts
Godelieve.Huijbregts@han.nl
 
n.v.t.
Filosofie n.v.t. Natascha Kienstra
N.Kienstra@docentenacademie.ru.nl
Johan Luttenberg
J.Luttenberg@docentenacademie.ru.nl
 
Klassieken n.v.t. Paul Groos
P.Groos@docentenacademie.ru.nl
 
M&O n.v.t. Quincy Elvira
Q.Elvira@docentenacadmie.ru.nl
Jean Baggen
J.Baggen@docentenacademie.ru.nl
 
Maatschappijleer n.v.t. Juul Willen
J.Willen@docentenacademie.ru.nl
Elly te Molder
E.teMolder@docentenacademie.ru.nl
 
Levensbeschouwing n.v.t. Paul Vermeer
P.Vermeer@ftr.ru.nl
 
Spaans n.v.t. Juan Espínola Vázquez
J.Espinola@docentenacademie.ru.nl
 
    Opleidingscoördinatoren
   n.v.t. Master September
Saskia van Boven
S.vanBoven@docentenacademie.ru.nl
 
   n.v.t.

Master februari en Educatieve Minor
Arnoud Aardema
A.Aardema@docentenacademie.ru.nl

     

Beeldend
(ArtEZ)

ArtEZ Arnhem
Allard Koers
a.koers@artEZ.nl 
 
n.v.t.

Lichamelijke Opvoeding
(ALO)

ALO Nijmegen
Dico Rouw
Dico.Rouw@han.nl 
 
n.v.t.

Groepsdocent VMBO
(PABO)

PABO Arnhem
Frans de Gruijter
Frans.deGruijter@han.nl
PABO Groenewoud
Heleen Rotman
Heleen.Rotman@han.nl
 
 n.v.t.