Thema's

Hier vindt u een overzicht met inspanningen van SEECE. Wilt u meer weten over een bepaald thema? Neem contact op met een van de onderstaande contactpersonen.

  • SEECE zorgt dat meer mensen een energiegerelateerde hbo-opleiding volgen

(meer informatie via Leon Verhoeven > leon.verhoeven@han.nl)

  • SEECE verbetert energiegerelateerd bacheloronderwijs en stimuleert talentontwikkeling†

(meer informatie via Jan Oosting > jan.oosting@han.nl)

  • †SEECE realiseert een blijvend netwerk en een structurele groei aan innovaties en startende ondernemers

(meer informatie via Tinus Hammink > tinus.hammink@han.nl)

  • SEECE doet onderzoek naar decentrale energieopwekking

(meer informatie via Mascha Smit > mascha.smit@han.nl)

  • SEECE doet onderzoek naar energieopslag en e-mobility

(meer informatie via Bram Veenhuizen > bram.veenhuizen@han.nl)

  • SEECE doet onderzoek naar smart grids

(meer informatie via Aart-Jan de Graaf > aartjan.degraaf@han.nl)

  • SEECE breidt het aantal cursussen, trainingen en masterprogramma’s uit

(meer informatie via Bram Steennis > bram.steennis@han.nl)

  • SEECE doet onderzoek naar slimme, duurzame leefomgevingen

(meer informatie Masi Mohammadi > masi.mohammadi@han.nl)