Over het HAN Lean-QRM Centrum

Het HAN Lean-QRM Centrum is direct gelieerd aan het Lectoraat Lean / World Class Performance van de HAN. Lectoren en medewerkers voeren praktijkgericht onderzoek uit vanuit verschillende disciplines. Maak kennis met het team.

Lean in de maakindustrie

Arian Hofland

Arian Hofland

Arian Hofland
Docent en projectleider
Lean in services
+31 6 83 99 32 28
Arian.Hofland@han.nl

Meer over mij

Danielle Hendriks

Danielle Hendriks
Docent-onderzoeker en projectleider
Product Architecture Mapping
+31 6 55 20 87 81
D.Hendriks@han.nl

Meer over mij

Gerlinde Oversluizen

Gerlinde Oversluizen
Docent-onderzoeker en projectleider Minor WCP
Planning en besturing van maakprocessen
+ 31 6 55 20 88 04
Gerlinde.Oversluizen@han.nl

Meer over mij

Kirsten Schol-Janssen

Kirsten Schol-Janssen
Docent-onderzoeker en projectleider
Lean in de zorg
+31 6 25 01 96 27
Kirsten.Schol@han.nl

Meer over mij

Menno Herkes

Menno Herkes
Docent-onderzoeker en projectleider
Technologie en organisatieontwikkeling
+31 6 55 20 87 82
Menno.Herkes@han.nl

Meer over mij

Stef Tiggeloven
Docent-onderzoeker
Coördinator HAN Lean-QRM Centrum
+31 6 83 99 62 91
S.Tiggeloven@han.nl

Meer over mij

Wilfred Knol

Wilfred Knol
Onderzoeker
Lean in de maakindustrie / het mkb
+ 31 6 55 24 07 10
Wilfred.Knol@han.nl

Meer over mij

Lean in de dienstverlening, onderwijs en zorg

Cees Vermeulen

Cees Vermeulen
Docent-onderzoeker en projectleider
Lean in de maakindustrie
+31 6 46 83 61 02
Cees.Vermeulen@han.nl

Meer over mij

Fred Cornelissen

Fred Cornelissen
Docent-onderzoeker en projectleider
Lean in Facility Management
+31 6 22 66 68 80
Fred.Cornelissen@han.nl

Meer over mij

Jannes Slomp

Jannes's pagina

Jannes Slomp
Lector World Class Performance
Lean in de maakindustrie
(026) 369 14 89
Jannes.Slomp@han.nl

Meer over mij

Martin Linde

Martin Linde
Docent-onderzoeker en projectleider
Lean Leiderschap
+31 6 31 78 60 84
Martin.Linde@han.nl

Meer over mij

Nathalie Rademaker

Nathalie Rademaker
Lean facilitator
Lean in ondersteunende processen
+31 6 10 96 18 97
Nathalie.Rademaker@han.nl

Meer over mij

Vincent Wiegel

Vincent Wiegel
Lector World Class Performance
Lean in services
06 - 31 69 40 38
Vincent.Wiegel@han.nl

Meer over mij