Over het HAN Lean-QRM Centrum

Het HAN Lean-QRM Centrum is direct gelieerd aan het Lectoraat Lean / World Class Performance van de HAN. Lectoren en medewerkers voeren praktijkgericht onderzoek uit vanuit verschillende disciplines. Maak kennis met het team.

Lean in de maakindustrie

Andries van Stralen

Meer over Andries

Andries van Stralen
Docent-onderzoeker
Lean en nieuwe technologieŽn
+31†6 55 20 88 15
WA.vanStralen@han.nl

Meer over mij

Ben Knapen

Meer over Ben

Ben Knapen
Docent-onderzoeker en projectleider
Lean productontwikkeling
+31 6 20 60 45 85
Ben.Knapen@han.nl

Meer over mij

Cynthia Hartsema - Van Houten

Meer over Cynthia

Cynthia Hartsema - Van Houten
Communicatiemedewerker
+31 6 25 39 33 18
Cynthia.Hartsema@han.nl

Meer over mij

Doreen Tolmeijer

Meer over Doreen

Doreen Tolmeijer
Projectmedewerker
+31 6 55 30 76 29
Doreen.Tolmeijer@han.nl

Meer over mij

Gerlinde Oversluizen

Meer over Gerlinde

Gerlinde Oversluizen
Docent-onderzoeker en projectleider Minor WCP
Planning en besturing van maakprocessen
+ 31 6 55 20 88 04
Gerlinde.Oversluizen@han.nl

Meer over mij

Manouk Nijhof

Meer over Manouk

Manouk Nijhof
Onderzoeker
Sociotechniek en organisatieontwikkeling
+31 6 55 20 87 47
Manouk.Nijhof@han.nl

Meer over mij

Menno Herkes

Meer over Menno

Menno Herkes
Docent-onderzoeker en projectleider
Technologie en organisatieontwikkeling
+31 6 55 20 87 82
Menno.Herkes@han.nl

Meer over mij
Meer over Stef

Stef Tiggeloven
Docent-onderzoeker
CoŲrdinator HAN Lean-QRM Centrum
+31 6 83 99 62 91
S.Tiggeloven@han.nl

Meer over mij

Walter Koeleman

Meer over Walter

Walter Koeleman
Docent en projectleider
+31 6 25 70 88 93
Walter.Koeleman@han.nl

Meer over mij

Lean in de dienstverlening, onderwijs en zorg

Arian Hofland

Meer over Arian

Arian Hofland
Docent en projectleider
Lean in services
+31†6 83 99 32 28
Arian.Hofland@han.nl

Meer over mij

Cees Vermeulen

Meer over Cees

Cees Vermeulen
Docent-onderzoeker en projectleider
Lean in de maakindustrie
+31 6 46 83 61 02
Cees.Vermeulen@han.nl

Meer over mij

Danielle Hendriks

Meer over Danielle

Danielle Hendriks
Docent-onderzoeker en projectleider
Product Architecture Mapping
+31 6 55 20 87 81
D.Hendriks@han.nl

Meer over mij

Fred Cornelissen

Meer over Fred

Fred Cornelissen
Docent-onderzoeker en†projectleider
Lean in Facility Management
+31 6 22 66 68 80
Fred.Cornelissen@han.nl

Meer over mij

Jannes Slomp

Meer over Jannes

Jannes Slomp
Lector World Class Performance
Lean in de maakindustrie
+31 26 369 14 89
Jannes.Slomp@han.nl

Meer over mij

Martin Linde

Meer over Martin

Martin Linde
Docent-onderzoeker en projectleider
Lean Leiderschap
+31 6†31 78 60 84
Martin.Linde@han.nl

Meer over mij

Nathalie Rademaker

Meer over Nathalie

Nathalie Rademaker
Lean facilitator
Lean in ondersteunende processen
+31†6 10 96 18 97
Nathalie.Rademaker@han.nl

Meer over mij

Vincent Wiegel

Meer over Vincent

Vincent Wiegel
Lector Lean
Lean Education
+31 6 31 69 40 38
Vincent.Wiegel@han.nl

Meer over mij

Wilfred Knol

Meer over Wilfred

Wilfred Knol
Onderzoeker
Lean in de maakindustrie / het mkb
+ 31 6 55 24 07 10
Wilfred.Knol@han.nl

Meer over mij